20 Haziran 2021  Mevzuat Değişiklikleri

20 Haziran 2021 Mevzuat Değişiklikleri

Aynı IP Adresinden teklif verilmesi (Mahkeme Kararı)

Aynı IP Adresinden teklif verilmesi (Mahkeme Kararı)

İdareler yemek sayısı ve çeşidini istediği gibi düzenleme yapabilir mi?

İdareler yemek sayısı ve çeşidini istediği gibi düzenleme yapabilir mi?

Vekaleden ihaleye giren kişilerin Ekap

Vekaleden ihaleye giren kişilerin Ekap'a kayıt olması zorunlu mu?

Adli sicil kaydı silinen şirket ortağı ihalelere katılabilir mi?

Adli sicil kaydı silinen şirket ortağı ihalelere katılabilir mi?

İhaleciyiz nedir?

İhaleciyiz nedir?

İhaleciyiz.net adresi değerli okuyucularına Kamu İhale Kurumları kararlarını kolay ve anlaşılır hale getirerek ücretsiz olarak sunmaktadır. İnternet ortamında ihale kararları ile ilgili pek internet sayfası olmaması ile birlikte bir çok ücretli hizmet veren kurumların aksine ihaleciyiz.net internet sayfası sürekli olarak kullanıcılarına bilgiyi ücretsiz sunmayı amaçlamışlardır.

Kamu İhale Kurumu kararları günümüzde oldukça ilgi görmekte ve bir çok firma, şirketi içerisinde barındırmaktadır. İhale kararları internet ortamında karışık bir şekilde verilirken bu kararlar bir çok internet sayfası tarafından ücretli bir şekilde de paylaşılabilmektedir. Bu noktada nadir internet sayfalarından birisi olan ihaleciyiz.net değerli okuyucuları için sürekli olarak kararları anlaşılır ve kolay bir hale getirmeyi amaçlamışlardır. Kullanıcıları için bilgiyi daima ücretsiz olarak sunan internet sayfasında bir çok ihale kararlarını kolay bir şekilde inceleyebilirsiniz.

İhaleciyiz.net internet sayfası “Aşırı düşük, e-ihale, yemek ihaleleri, araç ihaleleri, mahkeme kararları ve KİK kararları gibi bir çok konuda daima en güncel içerikleri okuyucuları ile buluşturmaktadır. Sektörde öncü haline gelen ihaleciyiz bir çok dalda ürettiği içerikler ile kullanıcıların internet üzerinde sorgulamalar yaratmadan direk olarak internet sayfasına girdiği nadir sitelerin başında gelmektedir.

Kullanıcı odaklı sistemi ile birlikte bir çok ihaleyi kolay ve anlaşılır bir şekilde paylaşan ihaleciyiz internet sayfasında sizler de istediğiniz bir çok ihale konusu hakkında bilgi sahibi olabilir, site yönetimi ile görüşerek istediğiniz ihalelerin değerlendirmelerini kolay ve basit bir şekilde isteyebilirsiniz. İhaleciyiz internet sayfası kuruluşunun ardından sürekli olarak kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılamak adına içerikler üretmektedir. Sektörde kısa süre içerisinde hızlı bir şekilde tanınan ve isim yapan site ile birlikte artık ihaleler daha kolay ve anlaşılır bir şekilde yayınlanır oldu.

Haber Yazılımı